AD8132ARMZ-REEL7
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73877367
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| -3db Bandwidth | 350 MHz |
| Bandwidth | 350 MHz |
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 70 dB |
| Gain Bandwidth Product | 350 MHz |
| Height | 1.1 mm |
| Input Bias Current | 3 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 7 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Max Supply Voltage | 11 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.35 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 7.25 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 10.7 mA |
| Output Current per Channel | 70 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 70 dB |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 3 MΩ |
| Response Time | 15 ns |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Settling Time | 15 ns |
| Slew Rate | 1200 V/µs |
| Voltage Gain | 0.129 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 11
MOQ:11
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 109 | $26.876 |
| 110 - 549 | $26.553 |
| 550 - 1,099 | $26.478 |
| 1,100 - 5,499 | $26.422 |
| 5,500 - 10,999 | $26.394 |
| 11,000 - | $26.367 |
| - | - |
| - | - |



