37211600431
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 1.6 A |
| Fuse Current | 1.6 A |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 4.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 450 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 41 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 954
MOQ:282
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 282 - 2,819 | $1.049 |
| 2,820 - 14,099 | $1.048 |
| 14,100 - 28,199 | $1.041 |
| 28,200 - 140,999 | $1.035 |
| 141,000 - 281,999 | $1.032 |
| 282,000 - | $1.03 |
| - | - |
| - | - |



