1473149-4
TE CONNECTIVITY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73876910
文件
商品說明
| Body Material | Thermoplastic |
| Circuit Application | Power |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 26.5 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Height | 6.23 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | DDR2, SDRAM |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 200 |
| Number of Positions | 200 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 609.6 µm |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|85 |
| Sealable | No |
| Stack Height | 5.2 mm |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 1.8 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 19
MOQ:19
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $15.561 |
| 190 - 949 | $15.452 |
| 950 - 1,899 | $15.377 |
| 1,900 - 9,499 | $15.321 |
| 9,500 - 18,999 | $15.295 |
| 19,000 - | $15.271 |
| - | - |
| - | - |




