SP0503BAHTG
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73875049
文件
商品說明
| Category | Circuit protection TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SP050xBA |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 8.5 V @ 1A |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 6.0 A (8/20μs) |
| Capacitance @ Frequency | 30 pF |
| Bidirectional Channels | 3 |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 15,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.537 |
| 30,000 - 149,999 | $0.536 |
| 150,000 - | $0.535 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




