GCM21BR71C225KA64L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73874809
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 18,000
MOQ:12,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12,000 - 119,999 | $0.061 |
| 120,000 - 599,999 | $0.061 |
| 600,000 - 1,199,999 | $0.061 |
| 1,200,000 - | $0.061 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




