GCM1555C1H220JA16D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73874768
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 22 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 180,000
MOQ:100,000
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100,000 - 999,999 | $0.007 |
| 1,000,000 - | $0.007 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




