GCJ32EC71E226KE02L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73874762
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCJ |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.112" (2.85mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.026 |
| 10,000 - 49,999 | $1.021 |
| 50,000 - | $1.02 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



