C1608X7R1A225K080AC
TDK
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73874322
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 60,000
MOQ:8,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 79,999 | $0.092 |
| 80,000 - 399,999 | $0.092 |
| 400,000 - 799,999 | $0.091 |
| 800,000 - | $0.091 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




