0297010.WXNV
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Body Material | Plastic, Polyamide, Thermoplastic |
| Color | Red |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 3.8 mm |
| Fuse Current | 10 A |
| Height | 3.8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder , Socket |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 7.42 mΩ |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 8.8 mm |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 15,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.244 |
| 30,000 - 149,999 | $0.243 |
| 150,000 - 299,999 | $0.242 |
| 300,000 - | $0.242 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



