0287005.PXCN
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 105 °C |
| Approvals | UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Color | Beige |
| Current | 5 A |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 5.1 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 12.2936 mm |
| Housing Material | Polyamide |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder , Socket |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 17.85 mΩ |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 5.1 mm |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 48,000
MOQ:4,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.267 |
| 40,000 - 199,999 | $0.266 |
| 200,000 - 399,999 | $0.266 |
| 400,000 - | $0.265 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



