021506.3MXEP
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 6.3 A |
| Diameter | 6 mm |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 4 W |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 10.845 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.365 |
| 20,000 - 99,999 | $0.363 |
| 100,000 - 199,999 | $0.363 |
| 200,000 - | $0.363 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



