321045
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73873445
文件
商品說明
| Body Material | Copper |
| Body Plating | Tin |
| Color | Blue |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 11.91 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Female |
| Government Qualified | No |
| Heavy Duty | No |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Diameter | 4.32 mm |
| Insulation Material | Nylon |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Copper |
| Material Thickness | 790 µm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Number of Holes | 1 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|8536904000|85 |
| Sealable | No |
| Stud Size | M6 |
| Termination | Crimp |
| Thickness | 787.4 µm |
| Thread Size | M6 |
| Tongue Thickness | 790 µm |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Width | 11.9 mm |
| Wire/Cable Diameter | 4.318 mm |
| Wire Gauge (Max) | 16 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 14 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 15,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.40 |
| 20,000 - 99,999 | $0.398 |
| 100,000 - 199,999 | $0.398 |
| 200,000 - | $0.397 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




