LT1112S8#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st73872194
Date Code:2025
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Common Mode Rejection Ratio | 113 dB |
| Gain Bandwidth Product | 750 kHz |
| Height | 1.752 mm |
| Input Bias Current | 90 pA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 45 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 20 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Dual Supply Voltage | 1 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 370 µA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 350 µA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 112 dB |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Slew Rate | 0.27 V/µs |
| Voltage Gain | 132.04 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,269
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $14.379 |
| 5 - 9 | $10.40 |
| 10 - 29 | $9.765 |
| 30 - 49 | $9.341 |
| 50 - 59 | $9.256 |
| 60 - 99 | $9.235 |
| 100 - 199 | $9.193 |
| 200 - | $9.161 |



