TCA355G
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st73872188
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOP |
| China RoHS | Compliant |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height - Seated (Max) | 1.75 mm |
| Introduction Date | 1986-02-11 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| LTB Date | 2022-07-31 |
| LTD Date | 2023-01-31 |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 30 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Terminals | 8 |
| Operating Supply Current | 600 µA |
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| Package Quantity | 4000 |
| REACH SVHC | Yes |
| Response Frequency | 5 kHz |
| Schedule B | 8542390000|8542390000 |
| Sensing Method | Inductive |
| Shielding | Unshielded |
| Terminal Pitch | 1.27 mm |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 946
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $7.059 |
| 5 - 9 | $5.753 |
| 10 - 29 | $5.118 |
| 30 - 49 | $4.694 |
| 50 - 59 | $4.609 |
| 60 - 99 | $4.588 |
| 100 - 199 | $4.546 |
| 200 - | $4.514 |



