BTC12-12S50S
BELLNIX
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st73872157
Date Code:N/A
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | BELLNIX |
| Series | BTC (6W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.91" L x 0.83" W x 0.33" H (23.2mm x 21.1mm x 8.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 240
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $31.389 |
| 3 - 3 | $27.152 |
| 4 - 4 | $26.622 |
| 5 - 8 | $26.304 |
| 9 - 9 | $25.739 |
| 10 - 19 | $25.669 |
| 20 - 29 | $25.351 |
| 30 - | $25.245 |




