01550900M
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 8 A |
| Depth | 5.03 mm |
| Fuse Current | 8 A |
| Height | 3.81 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 1 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536908085, 8536908085|8536908085, 8536908085|8536908085|8536908085, 8536908085|8536908085|8536908085|8536908085 |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage | 125 V |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $2.00 |
| 2,000 - 2,999 | $1.997 |
| 3,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



