IHLP1212AEERR47M11
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73867223
Date Code:17+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-1212AE-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 6.7A |
| Current - Saturation (Isat) | 6.7A |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 15mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.144"L x 0.118"W(3.65mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $3.15 |
| 30 - 149 | $1.844 |
| 150 - 299 | $1.471 |
| 300 - 1,499 | $1.396 |
| 1,500 - 2,999 | $1.34 |
| 3,000 - 5,999 | $1.321 |
| 6,000 - 11,999 | $1.303 |
| 12,000 - | $1.295 |



