CFS1/4C681J
文件
商品說明
| Case/Package | Axial |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Introduction Date | 2009-12-23 |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 14 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 680 Ω |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 75
MOQ:10
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.045 |
| 100 - 499 | $0.036 |
| 500 - 999 | $0.028 |
| 1,000 - 4,999 | $0.022 |
| 5,000 - 9,999 | $0.018 |
| 10,000 - 19,999 | $0.017 |
| 20,000 - 39,999 | $0.017 |
| 40,000 - | $0.017 |




