C2012X7R1H105K125AB
TDK
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73834018
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 23
MOQ:10
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.681 |
| 100 - 499 | $0.362 |
| 500 - 999 | $0.304 |
| 1,000 - 4,999 | $0.266 |
| 5,000 - 9,999 | $0.258 |
| 10,000 - 19,999 | $0.253 |
| 20,000 - 39,999 | $0.248 |
| 40,000 - | $0.247 |



