BYM-001T-P0.6
JST
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
原產國:MY
Management ID:st73828940
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Material | Tin |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 10 mΩ |
| Current Rating | 3 A |
| Gender | Male |
| Insulation Resistance | 500 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Contacts | 1 |
| Pitch | 2.5 mm |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 1.1 mm |
| Wire/Cable Diameter | 1.8 mm |
| Wire/Cable Gauge | 22 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.066 |
| 10 - 49 | $0.052 |
| 50 - 99 | $0.044 |
| 100 - 499 | $0.038 |
| 500 - 999 | $0.035 |
| 1,000 - 1,999 | $0.033 |
| 2,000 - 3,999 | $0.033 |
| 4,000 - | $0.032 |



