WSR3R1000FEA
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 4527 |
| Case Code (Imperial) | 4527 |
| Composition | Metal Element |
| Contact Plating | Silver, Tin |
| Depth | 6.98 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Height | 2.537 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 275 °C |
| Max Power Dissipation | 3 W |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 3 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 100 mΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 75 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 540 mV |
| Voltage Rating (DC) | 540 mV |
| Width | 6.98 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 720
MOQ:20
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 49 | $1.922 |
| 50 - 99 | $1.241 |
| 100 - 199 | $0.939 |
| 200 - | $0.84 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



