VJ0402Y333KXXCW1BC
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73825107
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 33 nF |
| Case/Package | 0402 |
| China RoHS | Compliant |
| Dielectric | X7R |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| REACH SVHC | Yes |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 17,000
MOQ:3,000
SPQ:500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 3,999 | $0.01 |
| 4,000 - 7,999 | $0.008 |
| 8,000 - 15,999 | $0.006 |
| 16,000 - | $0.004 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



