VJ0402A220JXACW1BC
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73825090
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | VJ W1BC |
| Capacitance | 22 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 41,000
MOQ:3,000
SPQ:500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 3,999 | $0.01 |
| 4,000 - 7,999 | $0.007 |
| 8,000 - 15,999 | $0.006 |
| 16,000 - | $0.004 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



