IHLP4040DZER150M11
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73818595
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-4040DZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 6.25A |
| Current - Saturation (Isat) | 6A |
| Inductance | 15 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 45mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4040 |
| Size / Dimension | 0.425"L x 0.400"W(10.80mm x 10.16mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 35
MOQ:25
SPQ:5
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 49 | $1.114 |
| 50 - 99 | $0.829 |
| 100 - 199 | $0.687 |
| 200 - | $0.625 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




