IHLP2020BZER3R3M11
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73818587
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020BZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 4.1A |
| Current - Saturation (Isat) | 4.7A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 29MHz |
| DC Resistance (DCR) | 57.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 405
MOQ:35
SPQ:5
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 49 | $0.868 |
| 50 - 99 | $0.677 |
| 100 - 199 | $0.555 |
| 200 - | $0.501 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



