ERJ2GEJ683X
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73816635
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 500 µm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 350 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 68 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 508 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:3,200
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,200 - 3,299 | $0.011 |
| 3,300 - 4,999 | $0.008 |
| 5,000 - 9,999 | $0.008 |
| 10,000 - | $0.006 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



