CRCW12060000Z0EA
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73812451
文件
商品說明
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 0 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Weight | 10.007382 mg |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 22,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 9,999 | $0.024 |
| 10,000 - 49,999 | $0.015 |
| 50,000 - 99,999 | $0.012 |
| 100,000 - | $0.011 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




