BZG03C15-M3-08
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st73811377
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Discrete semiconductors Zener Single |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | BZG03C-M |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1.2V @ 500 mA |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 15V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 11V |
| Impedance (Max) (Zzt) | 10 Ohms |
| Power - Max | 1.25 W |
| Product Overview | DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC |
| Tolerance | ±6% |
| Operating Temperature Range | 150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | DO-214AC(SMA) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 17,900
MOQ:100
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 499 | $0.328 |
| 500 - 1,999 | $0.233 |
| 2,000 - 4,999 | $0.197 |
| 5,000 - | $0.188 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



