MDP1603220RGD04
VISHAY
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73805318
Date Code:2230
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DIP |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 3.05 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 2.54 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Power Per Element | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 220 Ω |
| Schedule B | 8533210075 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | DIP |
| Tolerance | 2 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Weight | 1.5 g |
| Width | 7.87 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



