IHLP5050FDER3R3MA1
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73805270
Date Code:2326
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-5050FD-A1 |
| Current Rating (Amps) | 18A |
| Current - Saturation (Isat) | 35A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 6.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.525"L x 0.508"W(13.34mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.252" (6.40mm) |
| Material - Core | メタルコンポジット |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



