R9A07G044L24GBG#AC0
RENESAS
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73803075
Date Code:2232
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | BGA |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RZ |
| Frequency | 1.2 GHz |
| Height | 1.4 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 85400000000 |
| Introduction Date | 2024-12-23 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 1.2 GHz |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Supply Voltage | 2.97 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 551 |
| Number of USB Channels | 2 |
| Pitch | 800 µm |
| RAM Size | 128 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RZ/G |
| Width | 21 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



