0459002.ER
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73800198
Date Code:2148
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Color | White |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 4.32 mm |
| Fuse Current | 2 A |
| Height | 3.05 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Introduction Date | 2005-05-17 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 46.8 mΩ |
| Time to Trip | 100 ms |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 4.32 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



