0446003.ZRP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73800197
Date Code:12
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UR |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 8.76 mm |
| Fuse Current | 3 A |
| Height | 3.81 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 33.6 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 350 V |
| Width | 8.763 mm |
| Working Voltage | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



