MM80-204B1-E1
JAE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73799840
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 300 mA |
| Height | 9.2 mm |
| Introduction Date | 2011-03-04 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| LTB Date | 2019-08-15 |
| LTD Date | 2019-12-27 |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Memory Type | DDR3, SDRAM |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Screw, Surface Mount |
| Number of Contacts | 204 |
| Number of Positions | 204 |
| Pitch | 600 µm |
| Termination | SMD/SMT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



