OP27GSZ-REEL7
ANALOG DEVICES
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-4
Management ID:st73796193
Date Code:2142,2226
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 30 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 2.8 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 164
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.70 |
| 10 - 49 | $1.908 |
| 50 - 99 | $1.53 |
| 100 - 499 | $1.454 |
| 500 - 999 | $1.397 |
| 1,000 - 1,999 | $1.359 |
| 2,000 - 3,999 | $1.352 |
| 4,000 - | $1.346 |




