GRM21BR71H474KA88L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-4
Management ID:st73796138
Date Code:1323
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.47 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,071
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.40 |
| 10 - 49 | $1.437 |
| 50 - 99 | $0.983 |
| 100 - 499 | $0.926 |
| 500 - 999 | $0.889 |
| 1,000 - 1,999 | $0.881 |
| 2,000 - 3,999 | $0.875 |
| 4,000 - | $0.872 |




