MC74HCT573ADWR2G
ON SEMICONDUCTOR
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73784881
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Latches |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 6 mA/6 mA |
| Delay Time - Propagation | 30ns |
| Circuit | 8:08 |
| Independent Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 24,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 2,999 | $0.346 |
| 3,000 - 9,999 | $0.271 |
| 10,000 - 24,999 | $0.263 |
| 25,000 - | $0.247 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



