LMK105BBJ475MVLF
TAIYO YUDEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73784640
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 310,000
MOQ:30,000
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30,000 - 39,999 | $0.007 |
| 40,000 - 89,999 | $0.007 |
| 90,000 - 199,999 | $0.005 |
| 200,000 - 389,999 | $0.005 |
| 390,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




