16ZLH100MEFC5X11
RUBYCON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73784603
文件
商品說明
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 11 mm |
| Height - Seated (Max) | 12.4968 mm |
| Impedance | 220 mΩ |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Pitch | 2 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 6000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 345 mA |
| Ripple Current (AC) | 345 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 16 V |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.059 |
| 6,000 - 17,999 | $0.053 |
| 18,000 - 38,999 | $0.049 |
| 39,000 - | $0.048 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




