TNPW040269K8BEED
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73784181
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Thin Film |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Height | 350 µm |
| Introduction Date | 2006-07-14 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 63 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Dissipation | 63 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 69.8 kΩ |
| Schedule B | 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Tolerance | 0.1 % |
| Width | 500 µm |
| Working Voltage | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 29,999 | $0.035 |
| 30,000 - 59,999 | $0.033 |
| 60,000 - 139,999 | $0.031 |
| 140,000 - | $0.03 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



