C2012X5R1H475K125AB
TDK
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73783822
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.13 |
| 4,000 - 9,999 | $0.122 |
| 10,000 - 17,999 | $0.118 |
| 18,000 - | $0.113 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




