EEUEB1H470S
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73783473
文件
商品說明
| Category | Condensers Aluminum electrolytic condensers/capacitors |
| Manufacturer | PANASONIC |
| シリーズ | EB |
| 静電容量 | 47 μF |
| 電圧-定格 | 50 V |
| リード間隔 | 2.5 mm(0.098inch) |
| 許容誤差 | ±20% |
| 使用温度範囲 | -40~105°C |
| 用途 | 汎用 |
| 取り付けタイプ | スルーホール |
| サイズ/寸法 | 0.248inch(D)(6.30mm) |
| 高さ - 座高(最大) | 0.441インチ(11.20mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,400
MOQ:2,000
SPQ:200
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 2,399 | $0.183 |
| 2,400 - 5,799 | $0.175 |
| 5,800 - 14,199 | $0.166 |
| 14,200 - 19,999 | $0.158 |
| 20,000 - 32,199 | $0.143 |
| 32,200 - | $0.138 |
| - | - |
| - | - |




