UCD1H470MCL6GS
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73783371
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 8 mm |
| Dissipation Factor | 0.1 % |
| Height | 6.8 mm |
| Height - Seated (Max) | 6.5024 mm |
| Impedance | 630 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 23.5 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 200 mA |
| Ripple Current (AC) | 200 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 25,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 2,999 | $0.182 |
| 3,000 - 4,999 | $0.166 |
| 5,000 - 10,999 | $0.158 |
| 11,000 - 28,999 | $0.15 |
| 29,000 - | $0.147 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



