LQW18ANR47J00D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73783359
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 75mA |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 700MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 12,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.056 |
| 8,000 - 11,999 | $0.051 |
| 12,000 - 23,999 | $0.048 |
| 24,000 - 63,999 | $0.045 |
| 64,000 - | $0.044 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




