LQM31PN4R7M00L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73783345
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM31 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 700mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 375mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.075 |
| 6,000 - 8,999 | $0.069 |
| 9,000 - 17,999 | $0.065 |
| 18,000 - 47,999 | $0.062 |
| 48,000 - | $0.059 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




