BLM18KG331SH1D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| DC Resistance (DCR) | 80 mΩ |
| Height | 950 µm |
| Impedance | 330 Ω |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 9 months ago) |
| Max Current Rating | 1.7 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| RMS Current (Irms) | 1.7 A |
| Schedule B | 8504500000 |
| Series Resistance | 80 mΩ |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 12,000
MOQ:12,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12,000 - 19,999 | $0.013 |
| 20,000 - 43,999 | $0.012 |
| 44,000 - 99,999 | $0.011 |
| 100,000 - 275,999 | $0.011 |
| 276,000 - | $0.01 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



