RK73H1ETTP2203F
KOA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73783109
文件
商品說明
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 500 µm |
| Height | 400 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 220 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 120,000
MOQ:80,000
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 80,000 - 579,999 | $0.001 |
| 580,000 - 579,999 | $0.001 |
| 580,000 - 1,559,999 | $0.00 |
| 1,560,000 - 2,059,999 | $0.00 |
| 2,060,000 - 6,139,999 | $0.00 |
| 6,140,000 - 13,429,999 | $0.00 |
| 13,430,000 - | $0.00 |
| - | - |




