MER1S2415SC
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73782897
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards DC/DC converters |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | MER1 (1W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Input (Min) | 22.6V |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Current - Output (Max) | 67mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 1 W |
| Efficiency | 87.5% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 15V 1W |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | スルーホール |
| Size / Dimension | 長さ0.77インチ x 幅0.24インチ x 高さ0.40インチ(19.7mm x 6.2mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 50
MOQ:50
SPQ:25
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 99 | $5.203 |
| 100 - 224 | $4.95 |
| 225 - 599 | $4.706 |
| 600 - | $4.501 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



