IR2118SPBF
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73694751
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Gate Drivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Gate Type | IGBT/N-Channel MOSFET |
| Channel Type | Single |
| Input Type | Inverting |
| Driven Configuration | High Side |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 6V/9.5V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 250mA/500mA |
| Rise / Fall Time (Typ) | 80ns/40ns |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C(TJ) |
| Applications | Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,800
MOQ:3,800
SPQ:3,800
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,800 - 37,999 | $1.287 |
| 38,000 - | $1.286 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



