TLE4966V1KHTSA1
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73692372
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | TSOP |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Supply Current | 7.3 mA |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Output Current | 10 mA |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,925
MOQ:25
SPQ:25
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 99 | $1.217 |
| 100 - 499 | $0.867 |
| 500 - 999 | $0.723 |
| 1,000 - | $0.69 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



